rex smieszny jestes grubasy jak by chcieli sie wysypac to juz by bylo z 20 zl i wtedy by sypali ,uwazasz ze w tych cenach sa zarobieni? hehe chyba leszcze , caly czas strasza a jak trzeba sypną troche miedzy soba zeby kurs zanizyc to juz trwa kilka lat wiec nikogo nie dziwi.