cos w tym musi byc bo akcje jakos dziwne sa wyprzedawane
sadze ze puszczenie tego po 5,5 to tez jakas sciema
jak narazie ciezko dokopac sie do jakiegos infa
ale widac ze cala nie podala infa o zwiekszeniu posiadania
a wiec albo tego nie kupila albo kupila przez inna spole - ale tylko po co ?
akcje posiadaly jakies ciekawe ludki - mozna sprawdzic kto to i po co to mial
:-]