czyli tak
omenix opycha to fonowi a ten z kolei opycha to komus innemu
nie wiadomo komu - i nie jest to napewno jeden podmiot bo juz dawno musialby sie ujawnic z tymi 5%
prawdopodobnie rozdal to swoim pseudo spoleczkom
watpie ze calvatrawa to skupila bo po co im akcje po udanym walnym ?
z kolei byc moze patron ma te 20% ale nigdy i przenigdy ich nie ujawni bo ujawnienie 5% chociazby blokuje mu mozliwosc plynnego wywalania tego na gpw - puszczenie malego pakietu od razu powoduje koniecznosc podnia info
Ja sadze ze to teraz nie Patron trzyma kursa ale wlasnie Calvatrava - to Patronowi zalezy na opchaniu tego .....