Dramat, nie spodziewalem sie az takiego wodospadu. Dzis juz prawie 200k makulatury wyrzuconej, ale kto wie moze spoldzielnia zrobi tu podbitke, bo ciezko zauwazyc chetnych na ten papier a ktos te 200k musial zgarnac. Moze sie zrobic ciekawie, aczkolwiek mocno spekulacyjnie, wiec uwazajcie.