moja strata na papierze przekroczyła juz 10 % tak że nie będę teraz pozbywal sie akcji/a mialem onegdaj ustawionego stoplossa,ktorego nastepnie zlikwidowałem.../Sytuacja techniczna jest niestety dla mnie jasna-po przebiciu wsparcia kurs bedzie sie dalej pogrążał.mam nadzieje ,ze tempo tego spadku bedzie duże i wkrotce cena dojdzie do poziomu ostatniego najniższego dołka na 0,72 i odbije się.W takiej sytuacji tzw podwójne dno bedzie istotnym sygnałem do wzrostów.