zgadzam się, obserwacja rynku... papier leci a piszą że będzie 'potężny skup' '1,80' '44mln w kasie' '15mln w raporcie' '20mln w raporcie' itp... tzn ze trwa ubieranie w papier, sytuacja w firmie kiepska i kontrakt na 3mln tego nie zmieni...
0,6x w październiku nie wykluczone..