Według mnie wskaźniki nie są dobrym narzędziem, na którym można opierać decyzję o wejściu bądź wyjściu z rynku. Przynajmniej ja nie potrafiłem zarabiać opierając się na nich więc w ogóle teraz w je nie wnikam ale może ktoś zbudował na tym swoją strategię. Jest ich tyle i każdy pokazuje sprzeczne sygnały. Najlepsze są proste metody obserwacji rynku. Wszyscy zainteresowani przecież widzą co się tu dzieje.