Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,96 zł , zmiana od tamtej pory: -2,68%

Re: Idą nowe minima i zjazd na 4,xx

Zgłoś do moderatora
oczywiście że nie spowoduję bo to już nie ma z czego spadać xD chyba jedynie upadłość tej wydmuszki mogłaby to sprawić. Chcoiaż czy np 3 zł nie zobaczymy to też bym się nie zakładał. Tak samo nie twierdzę, że ci co kupili za 5 zł nie zarobią- ta spółka ma takie jednodniowe wyskoki raz na czas więc mogą zarobić i to ze 100 prc. Ale jak ktoś wisi na haku jak ja niech się nie łudzi, nigdy na tym nie zarobi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR 2,47% 5,80 2022-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.