Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,96 zł , zmiana od tamtej pory: -8,39%

Re: Idą nowe minima i zjazd na 4,xx

Zgłoś do moderatora
Ta i co ciekawe uaktywnili się jak jest pompa na gaming, spółki po 30-500% rosną w ciągu kilku dni. USA rośnie. Do tego stwierdzono, że gaming odporny na recesję. https://strefainwestorow.pl/artykuly/gaming/20220803/raport-newzoo-branza-gier-2022

Najlepsze, że nie chcą po 6, a będą niedługo brali powyżej 20. Cóż takich mudrych mamy na giełdzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR 2,25% 5,46 2022-11-30 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.