Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,96 zł , zmiana od tamtej pory: -4,36%

Re: Idą nowe minima i zjazd na 4,xx

Zgłoś do moderatora
Dobra a więc było tak zachęcony sporą liczbą planowanych gier, dobrym wskaźnikiem CZ (jak na gamingówkę) i bardzo optymistycznym przyjęciem na giełdzie kupiłem to dokładnie 28.07.2020 r. Za 47,11 jak ostatni frajer. Potem uśredniałem dwukrotnie. Ostatecznie średnią mam 38,45. To daje dokładnie stratę na poziomie 84,65% jeśli chcemy być tacy dokładni. Tak więc nie piernicz mi tu o trollingu i chęci kupowania tanio. Ani złotówki więcej nie wrzucę w tego gniota bez przyszłości. A trzymam to jako totem mojej porażki żebym nigdy nie zapomniał tej nauczki. Innym polecam się uczyć na moich błędach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR -1,72% 5,70 2022-12-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.