Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,96 zł , zmiana od tamtej pory: -4,36%

Re: Idą nowe minima i zjazd na 4,xx

Zgłoś do moderatora
To ciekawe co piszesz trolu że jesteś na 90% stracie. Biorąc pod uwagę, że maksymalny kurs był 28 lipca 2020 roku na jednej niewielkiej transakcji na poziomie 49,50 zł, to zakładając że to wtedy ty kupiłeś, to obecnie kurs musiałby być na poziomie 4,95 zł abyś miał tą 90% stratę. Zamknięcia notowań w pierwszym miesiącu od debiutu, kiedy kurs był najwyżej kształtowały się w okolicach 25 - 30 zł, więc twoje wypociny są nic nie warte i świadczą tylko o nieudolnym trolingu w celu dobrania po taniości na miesiąc przed największą premierą w historii spółki, co prawdopodobnie pozwoli na powrót kursu na poziomy powyżej 10 zł i rozpoczęcie długoterminowego trendu wzrostowego. Śmieszą mnie posty typu 'wiszę na 50 - 90% stracie i spisałem już spółkę na straty'. No tak, jeśli ktoś jest na tyle lekkomyślny i czeka na cud zamiast uśredniać to zawsze może spisywać na straty ale swoje każde inwestycje. Ja wielokrotnie kupowałem różne spółki dużo powyżej dołka, ale zawsze uśrednianie pozwalało mi nie tylko wyjść ostatecznie na zero ale i nawet nieco zarobić. Zatem jak też ostrzegam innych przed takim naiwniactwem jakie ty pokazałeś.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR -1,72% 5,70 2022-12-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.