No udowodniłeś udowodniłeś i jeszcze bedziesz udowadniał przez lata o to nie mam wątpliwości. A to ze nic z tego nie wynika totaki
tam szczegol. Jak sie ma nic ciekawszego do robienia w zyciu to sie pompuje dopamine gownoburzami na FB, bankierzy czy innym wytworze. Pozostaje wierzyć ze w „zyciu zawodowym” bardziej produktywne dyskusje i zakladam czemuś sluza…
A ztego co pamietam to punktowanie nie było glownie o to ze przestałeś byc prowzristowy tylko o prostackie teksty jak to wszyscy leszcze itd ale tłumacz sobie jak chcesz