Panowie nie byłoby mnie tutaj gdyby nie 2 czy 3 sędziów od punktowania i jak widać udowodniłem im że powinni z nocnika nie wstawac i , z nory nie wychodzić. Po wtóre jestem dobrym żywym przykładem ze większość nie ma racji i na koniec ładne obroty Dyzio marzycieli będzie mniej ?