cha ,cha ,cha widzę planktonie giełdowy tabako , że za wszelką cenę zakarczasz rzeczywsiotość i tworzysz nowe fakty , od 3 lat ? od 3 lat to rośnie z dołka , a w kwestii wyników jedynie pisałem przy poprzednich , że to były ostanie tak dobre wieć nie masz się co jarać twoimi marzeniami . no ale miszczu będziesz musiał jak znafca fundamentów i tzw inwestor długoterminowy trzymać kolejny kwartał , aby znów zweryfikować swoje marzenia , Pytanie czy do tego czasu hossa sie nie zwinie ?