najlepszy scenariusz bedzie taki dla was wyznawców RK i dla tych ktorzy graja by zarabiac normalnie a nie liczac na 500 % w 2 sesje
wiekszoc bedzie PKC wysypywac ktos ladnie to zbierze sie oblowi nawet moze byc to sam RK:) i powrot na kurs z czwartku,
na Mdasie bedzie euforia pewnie podbija kurs a RK wtedy wyskoczy z pakietu Midasa(nie zapomnijmy dodac ze kupil ten pakied od wlasnej firmy :) i nie wiadomo za jaka cene co dla mnie ten manewr jest jeszcze bardziej podejrzany ) podpapuje kurs Tfona rowniez odda akcje zebrane od PKCowców itp - zarobi na MIdasie jak i na Tfonie - a za chwile przyjdzie info ze rozmowy beda wznowione(bo czasu malo a Maj tuz tuz) zarobiony z Tfona i Midasa po usunieciu problemu ktory stanol przy kupnie pakietu = moze to byc cena ktora podal SAW odkupuje nie wkladajac swojego kapitalu :) tylko akcjonarjuszy...