myślę ,że warto oczekać i nie sprzedawać PKC.Po pakietach jakie schodziły w czwartek wnioskuję ,że bylo wielu którzy wiedzieli wcześniej jakie bedzie info.Dobra informacja jest taka; w czwartek zeszło sporo pakietów po xk a cena nie spadła, kupujacych było zdecydowanie mniej.Jeśli nie będzie spanikowanych po PKC to może być dobrze.Też nie wiem co zrobić.Ale po PKC nie wystawie.