dobrze kombinujecie wiec przy świetach dam wam dobrą radę.
Przy decyzji czy sprzedać czy nie i kiedy kierujcie sie przede wszystkim swoją strategią i ceną zakupu. To znaczy że jeśli spadnie poniżej jakiejś waszej granicy tolerancji straty np 10% to wywalajcie bez względu na sytuacje. Jeżeli macie zysk i uważacie że już i tak dużo zarobiliście to też wywalajcie bez względu na sytuacje. Jeżeli macie mały zysk i sądzicie że możecie jeszcze poczekać to czekajcie na rozwój sytuacji i z samego rana nie sprzedawajcie. To samo jeśli macie małą stratę i wliczacie w koszty straty ciut większe.
Najważniejsza jest wasza strategia, wasza tolerancja straty na danej inwestycji a to co się dzieje na rynku jest dopiero na drugim miejscu.