Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: I co tam na walnym?

Zgłoś do moderatora
Jaki to ma związek z Synthosem? Tego nie kumam.
Wszedłem w gpw na przełomie 95/96.
Domplastu nigdy nie miałem i nim się nie interesowałem.
I wtedy nie miałem zielonego pojęcia o AT i o AF.
Podązałem intuicyjnie za trendami i usłyszanymi opiniami analityków.
Zarabiałem głównie na Elektrimie, Kredytbanku,
świadectwach NFI (tu zarobiłem naprawdę bardzo dużo!), BIGBanku/Millennium.
Sporadycznie - także na TPSA.
I miałem wtedy więcej szczęścia niż wiedzy, ze w ogóle zarabiałem (jak patrzę z dzisiejszego punktu swej wiedzy i doświadczenia).

Ale - jeśli potrafisz - wolę byś napisał konkretnie o Synthosie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPEXMET 0,24% 4,22 2019-08-05 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.