Jaki to ma związek z Synthosem? Tego nie kumam.
Wszedłem w gpw na przełomie 95/96.
Domplastu nigdy nie miałem i nim się nie interesowałem.
I wtedy nie miałem zielonego pojęcia o AT i o AF.
Podązałem intuicyjnie za trendami i usłyszanymi opiniami analityków.
Zarabiałem głównie na Elektrimie, Kredytbanku,
świadectwach NFI (tu zarobiłem naprawdę bardzo dużo!), BIGBanku/Millennium.
Sporadycznie - także na TPSA.
I miałem wtedy więcej szczęścia niż wiedzy, ze w ogóle zarabiałem (jak patrzę z dzisiejszego punktu swej wiedzy i doświadczenia).
Ale - jeśli potrafisz - wolę byś napisał konkretnie o Synthosie.