Sorry, patrzyłem akurat na IDM i zamiast o Impexie napisałem skrót innej spółki.
W uzupełnieniu:
najprawdopodobniej od poniedziałku handel wróci do normy, tauronowe zapisy zamkniete, kontrakty wygasły nisko tak jak miało byc, USA normalnieje i możemy zacząć gonić S%P500