I jeszcze coś - jakie jest Twoje zdanie na poniższy temat?
Wiadomo, że wchodzi nowość na naszym rynku i od 1 lipca bedzie możliwość masowej krótkiej sprzedaży akcji. A chodzi o zarabianie nie tylko na wzrostach kursu, ale także na spadkach. Znajduje się na tej liście spółek m.in. Impexmetal.
Dlaczego o tym piszę?
Otóż czy nie sądzisz, że na początku amatorzy spadków z pewnością wykorzystają wszelkie słabości wymienionych spółek na swoją korzyść zamieniając je na kasę?...
I czy właśnie z tego powodu nie należy zastanowić się nad mocnymi i słabymi stronami spółek przeznaczonych do krótkiej sprzedaży? Chodzi zarówno o AT jak i AF.