Chłopcze..? To miłe, ale chyba to raczej ja mógłbym Cię nazwać dziewczynką...
Pewnie jesteś w wieku mej studiującej córci?...
Ale już serio.
W tym właśnie problem, że rzecz, że kiedy podsunięto mi pierwszy raz synthosa pod nos, był po 1,2x, a ja zdecydowałem się dopiero 1,4x , bo wahałem się i reagowałem jak Wy teraz.
Fakt, urósł sporo, ale najlepsze wciąż przed nim.
A już na pewno w stosunku do IDM.
Przyjrzyj się fundamentowm i AT.