Dnia 2017-02-06 o godz. 09:52 ~lol napisał(a):
> Z dziećmi nie rozmawiam.
TO NIBY Z KIM ROZMAWIASZ ODPOWIADAJĄC NA POSTY???
SKORO TWIERDZISZ, ŻE TO DZIECI TO Z DZIEĆMI BUHAHAHAHA
GDZIE MILIONY AKCJI ???
WPROWADZONE DO OBROTU JUŻ W PIĄTEK!!!
WIDZISZ RÓŻNICĘ MIĘDZY SŁOWAMI ***WPROWADZENIE***
A
***SPRZEDAŻ ?***