Dnia 2017-02-06 o godz. 09:38 ~lol napisał(a):
> Bo wam żyłka pęknie, fajansiarze! :)))
> > Gdzie wasze 1,5?
> > Póki co 1:0 dla mnie :))).
loluś zapraaszam na koniec sesji, będzie beczka cisnięta z ciebie i to ostro:)
a fredzik juz mówi o dniu jutrzejszym bo cos dzsiaj słabo spada:) buahahahahahaha