Dnia 2017-02-06 o godz. 09:34 ~Killertrolli napisał(a):
> Dnia 2017-02-06 o godz. 09:30 ~relesiu napisał(a):
> > Dnia 2017-02-06 o godz. 09:26 ~lol napisał(a):
> > > Złapcie trochę oddechu, bo to jeszcze nie koniec.
> >
> > a o czym ty piszesz lemingu?
> >
> > gdzie są miliony akcji??? :)))))))))))))))))))))))))))
> >
> > dalej chcesz swoje mega posty przypomnieć?
> >
> > no to za chwilę kolejne lekcje :)))))))
>
> on jeszcze ma sen że kupuje po 10gr hehe
> KWIK KWIK KWIK
>
nie ma znowu koszmar, że Zawada go wyleszcza
tylko czy to był sen czy jawa ??.... :))))))))))))))))))))))