Dnia 2017-02-06 o godz. 09:30 ~relesiu napisał(a):
> Dnia 2017-02-06 o godz. 09:26 ~lol napisał(a):
> > Złapcie trochę oddechu, bo to jeszcze nie koniec.
>
> a o czym ty piszesz lemingu?
>
> gdzie są miliony akcji??? :)))))))))))))))))))))))))))
>
> dalej chcesz swoje mega posty przypomnieć?
>
> no to za chwilę kolejne lekcje :)))))))
on jeszcze ma sen że kupuje po 10gr hehe
KWIK KWIK KWIK