Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,50 zł , zmiana od tamtej pory: -8,57%

Re: I co dalej?

Zgłoś do moderatora
Jest uchwalony skup akcji do ceny około 19.80 ale co z niego wyjdzie to nikt nie wie. Tak naprawdę gdyby Jakubas chciał mógłby wystawić zlecenie na pozostałe akcje po cenie z wezwania i ściągnąć ile się da ale tego nie zrobi :) Zostawmy jednak spekulacje,

co do dywidenda to nigdy nie jest pewna, raczej w 2018 będzie ogłoszony skup akcji ale po cenie poniżej 19 pln. Zamiast dywidendy.

Jako ze mamy zniesienie dematerializacja akcji to społka będzie prowadzic księge akcyjna, stąd skup będzie wymagał podpisania tylko odpowiednich umów bez biegania po zaświadczenia ze posiadamy akcje. Proces odkupu sie uprości.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,84% 16,00 2017-11-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.