Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: i co dalej?

Zgłoś do moderatora
Wcale nie wchodzę i wychodzę. Zbierałem w poziomach 5-7 PLN, mialem srednią lekko ponizej 6 PLN. OStatnio troche sprzedalem po wynikach, a potem odkupilem ponizej 10 PLN. Ale to raczej niewielka ilosc. Dzisiaj wyrzucilem calosc. Juz bez wnikania w szczegoly o ilosc, spora czesc z dzisiejszych obrotow to ja. Znacznie ponad polowe. Potrzebuje troche gotowy teraz. Moze jeszcze tu wroce, jak gotowka zatoczy kolo i do mnie wroci. Ale tylko jak bedzie ponizej 10 PLN, a mysle ze jest szansa. Ale jak wspomnialem. Zycze wzrostow :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.