Jak przebije 8k na tyle stabilnie, że będzie można sypać to znowu się obłowię hahahaha. Ludzie myśleli, że na OIL'u jest karuzela. Tylko tam czasami zamiast odbijać to dołowało jeszcze bardziej - może czerpali lekcje od Patrusia, ale tutaj...Ta spółka ma za dużo zapalonych inwestorów żeby papier się nie odbił. Prosta reguła 5k lub niżej - kupujesz, 7-8k oddajesz. Jeżeli masz te kilkaset tysięcy zł lub więcej do obrotu to w ciągu roku co najmniej raz zgarniesz kilkadziesiąt jak nie kilkaset tysięcy zysku żeby się byczyć.