Jeszcze ktoś ma coś do poskamłania? Haha! Tak się zarabia! Oddawali po 4k i nawet mniej, a teraz skupują ode mnie bez pytania po około 6k. Tak się dzieciaczki zarabia w ciągu kwartału. Jakby mnie któryś posłuchał to macie przy 1 poście informację - 17% ZAROBKU od dnia publikacji tematu. DZIĘKUJĘ, ale jeszcze nie wychodzę z pozycji. Jak Wam znowu portki pękną to się ustawię pod zbiory, a potem po 8-9k haha!