Do Juliana:
Jestem twórcą portalu makler24.pl i powiem Panu że uważam że ta spółka może odrobić te straty.Proszę się nie przejmować.Wydaje się Hutmen ma najgorsze poza sobą.Giełda czasem lubi robić psikusy a zasięg wzrostów też może być rózny.Jesli spółka zacznie przynosić zyski a wiadomo że w tej branży zyski są wysokie gdy sprzyja temu koniunktura wcale nie zdziwiłbym się gdyby po jakimś czasie spółka wróciła na poziomy na których była.
Trzeba pamietać że po PP zawsze nalezy się wyzbywac walora.
makler24