mam hutmena kupionego po 36zł i nie sprzedanego jak był po 136zł. 100 zarobku w ciągu miesiąca, ale czekałem gdyz byłem pazerny. Dokupiłem jeszcze pp po 10zł.
Obecnie mam średnią 18zł za jedną akcję - co zrobić czekać jak wzrosnie do ilu?????
Zawsze będą duże straty wręcz ogromne. Nie cieszymnie nawet wzrost w piatek o 20% i nawet jak wzrosnie jak niektórzy piszą do 5zł to dla mnie tragedia. Jest jeszcze ktoś kto kupił akcje tak jak ja?????