nawet jakby otworzyli w zla strone to jest tylko spolka zalezna moga ja tez zamknac jak szopienice
zostaje im kasa z nowej emisji z zeszlego roku ponad170-50-30=90mln
no i w samym hutmenie maja ziemie wiec dla mnie moga caly hutmen zamknac a i tak zostanie pare zlotych na akcje po zlikwidowanym zakladzie
wiec i tak byloby niezle
-50 tyle musieli oddac impexmetalowi
-30 starta za zeszly rok (okolo tak przypuszczam)