Każdy mądry jak sobie patrzy na wykres, nie osiągnęło poziomów o których pisałeś sorry i nie fisiuj. Większość twoich wpisów to był typowy trolling i gra pod spadek kursu. A uwaliliśmy kurs sami grając pod PP - długo i namiętnie wywalaliście, a ja zbierałem jak i wielu innych. Prawo giełdy i ulicy mówi, że cena akcji leci do ceny emisji lub lekko niżej i tam się buja gorzej niż rynek przez jakiś czas i tak było. Teraz masz poziomy PP i co sypanie jakieś większe jest? Stawiaj sobie pomniki jak chcesz ale guru z ciebie żaden tym bardziej że pisałeś, że bankrut będzie że spółki że syf itp XD a że odkupiłeś i kółeczka sobie kręcisz... No napisz teraz że spółka syf, że gniot, że prezes kłamca, że gry w bloku robią itp. XD