Wystarczy dobre info. Tego teraz nikt nie oddaje, zbiera się pod raport właśnie od niecierpliwych. Z resztą ten raport to początek, spółka pokazała że nieźle potrafi zarobić więc pomyśl bardziej na longa o przyszłym roku lub za dwa lata, a nie w perspektywie tygodnia. Taka moja rada. Pomyśl też o wskaźnikach jak się zmienią i fundamentach. Nie ma co bajek wciskać - gołym okiem widać że tutaj 30-50 gr to kwestia czasu i to wcale nie takiego odległego.