Ile będzie to będzie ale patrząc po wynikach to najmniejsza kara to 15-20 gr po raporcie.
A korekta niby za co i "dlaczemu" niech se gość popatrzy na wykres i policzy walor. Tu się cały dołek przemielił. Sprzedał pewnie jak większość trolików i marudzi. A korekta była w locie z 15 na 10 gr XD teraz odbieranie niecierpliwym i przyzwoite obroty.