Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,80 zł , zmiana od tamtej pory: 17,11%

Re: hhahhh naganiacze i ich bezinteresownosc

Zgłoś do moderatora
Typowy forumowy TROL bedzie pomijał meritum i tylko rzeźbił sprawdzony nurt biadolenia (nie mówie, że nie masz argumentów bądx kłamiesz, masz po prostu nuuurd biadolenia). Gdybyś TROLEM nie był to może kiedyś dotrze do twojej prostolinijnej pałki, że ludzie tutaj mają wliczoną tą kase w ryzyko i liczą się ze stratą. Czy to kur... takie ciężkie do zakumania Vojtku? No może i nie co? bo patrząc bo twojej uporczywości masz to gdzieś czyli jesteś TROLEM.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONICO 0,00% 4,45 2021-01-13 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.