Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: -11,00%

Re: Coś nie tak.

Zgłoś do moderatora
Obejrzyj sobie fajny film UKŁAD. super rola Gajosa. Może nie wszystko to ale schemat podobny. Spójrz na Kanie. Tam akurat ktoś zrobił wal temu co robił wal. Ale ogólnie znowu schemat ten sam. Przychody miliardowe zyski kredyty obligacje spalacane na czas firma wiarygodna itd i nagle info że banki nie przedłużają kredytów. I lawina leci. Tu chciał ktoś tanio przejąć ale coś idzie nie tak. Kanie przejmie Cedrob. Nowoczesny zakład za psie pieniadze. I teraz odpowiedz sobie co w tym kraju jest nie tak.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONICO 0,00% 4,45 2021-01-13 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.