Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: -11,00%

Re: Coś nie tak.

Zgłoś do moderatora
Ok. Ale na giełdzie są dłużej niż od 2018 roku bo od 2012. Kurs był cały czas dosc wysoko. Zgadzam się z wieloma zarzutami o których piszesz m.in chulaszczy tryb spółki czyli dość kasy na siatkę itd itd. Ale sedno problemu ja jednak widzę gdzie indziej. Poza tym widzę że masz szeroką wiedzę. Byłeś może jesteś bliski spolki gdzieś wewnątrz ale zostałeś albo wykorzystany albo poprostu oszukany w każdym razie z wielkim żalem albo Po prostu masz za zadanie źle tu pisać. W to ostatnie wątpię. Tak czy inaczej zobaczymy za jakiś czas do czego to zmierza. Tobie życzę więcej optymizmu i wiary w przyszłość tej spółki no i tego żebyś mial zawsze szacunek do osoby po drugiej stronie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONICO 0,00% 4,45 2021-01-13 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.