Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: 20,00%

Re: Coś nie tak.

Zgłoś do moderatora
Wystarczy poczytać ESPI i EBI. Inna sprawa, że teraz nie ma to żadnego znaczenia - spółka jest koszmarnej sytuacji i wszyscy potencjalni inwestorzy (łącznie z Enerisem) zrezygnowali.

Po prostu znacznie taniej i lepiej zrobić to od nowa, niektóre spalone mosty są nie do odbudowy. Co więcej, prawdopodobnie nie ma już dla nich miejsca na rynku. Unimot sobie pięknie zagospodarował ich poletko - wystarczy spojrzeć jak wzrosły ich (Unimotu) przychody ostatnich miesiącach.

RIP

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONICO 0,00% 6,00 2021-02-10 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.