Cig na Ipo, w CFG już kupiłem - jeszcze kupię jak zejdę z cherry :P W Boombit zainwestowałem longtermowo bo obok to najlepsza opcja. Bogaczem nie jestem ;P Ustawiam się bo lekko wiszę i chcę obniżyć średnią więc po stronie kupna zawsze jestem i pomagam trzymać kurs. Powinniście się cieszyć, że to nie zleciało w rejony 10zł kiedy była mega wyprzedaż na całej giełdzie tylko tutaj się trzymało. Wszystko dłużej trwa bo za dużo jest spółek na gamedevie. Jeżeli Trump nie odwali czegoś to od lipca będziemy mieli o wiele lepiej dzięki ppk więc kasa będzie.