Co do komunikatu CFG to tak jak pisałem kilka miesięcy temu spodziewałem się, że w niedługim czasie usłyszymy o HW2, ponieważ to najlepsza produkcja tej spółki. Aż szkoda jej nie rozwijać... z tym, że nie spodziewałem się, że naglę będą chcieli ją wydać nawet na przeglądarkach. Trochę dziwny komunikat.
Mam nadzieję, że będzie to pełnoprawna kontynuacja pierwowzoru na miarę obecnych czasów, a nie jakiś zapychacz, który będziemy wciskać gdzie się da. Jakby nie było inaczej projektuje się gry PC, a inaczej mobile, nie mówiąc już o przeglądarkach, hmm.