Ja mam CIG po 0.90zł;P a sprzedałem po 1.15 i trochę niżej. Bardziej mnie wkurzyło, że Bloo chciałem kupić po 33zł a nie było kasy bo czekałem na CIG ;p Tak się zastanawiam do ilu tam może teraz się skorekcić. Też widziałem że tam pracujesz. No Cherry jestem trochę do tyłu - cóż za mały wolumen. Poczekam, mam czas. Głupio zrobiłem nie sprzedając jak był zysk, ale ten wolumen :D Poczekam tam na Crime Stories. Ogólnie pakuję się na longa w Bombę chociaż będę miał zagwozdkę czy CIG ciągnąć czy Bloo czy Bombę no i tu jeszcze dokupić a kasy starczy na 1,2 spółeczki :)