Trollu Ta nie mierz wszystkich swoją miarą invention to nie jest żaden mój bankrut. Na nim zarobiłem 260k zł przyjdzie czas to będę kupował inventiona i zobaczysz wtedy czy jest bankrut czy nie jest bankrut hahaha
A teraz możesz kwiczeć do 3 w nocy.
I tak na nic nie masz wpływu ani na moje decyzje.