Teraz nie czas na espi, ebi i inne pro-wzrostowe komunikaty bo na tak strachliwym rynku, odpływie kapitału z giełd na lokaty i przy wysokich stopach % oraz inflacji plus wojna przy naszej granicy żadne nie da takich wzrostów jakie były w 2020 roku. Czekać i obserwować.
Czas na kupowanie dopiero nadejdzie, teraz jeszcze nie czas na mrożenie środków na SBE, teraz lokaty i jak już to płynne spółki.
Na rynek NC dopiero 2 polowa roku najwcześniej.