Ty to masz łeb. Piszę że t2p to padaka to mi wyskakuje z plg. Plg rośnie to kolejny wyskakuje z sbe. Sto razy bardziej wolę sbe od t2p. Kurs owszem padaka ale od kilku miesięcy ktos wchłania każdą podaż w okolicach 20gr. Jestem tam pod kreska ale nie z tym mam problemu bo nie wszystko da się trafic. Sztuką jest minimalizować ryzyko porażki a wkładanie pieniędzy w takiego gniota jak t2p to raczej zwiększa to ryzyko. Gordon zachwalal t2p a pluł na plg wymyślając jakieś bzdety.