Może to za mocne słowo myślę że się trochę błaźnisz z tym At. Gdybyś ustawił się niżej lub wyżej Kosiński też by Ci nasypal. Poza tym at stosuje się do płynnych spółek a nie wydmuszek w których założyciel z ponad 30% akcji wysypuje wszystko w rynek jasno pokazując co myśli o potencjale spółki. Że masz czas takie trupy obserwować. Skup się na certach skoro Ci tam idzie.