Dnia 2019-10-28 o godz. 12:25 ~src napisał(a):
> Korzystam z czegoś innego ale nie ma do tego linka leszczu.
> > BTW Ty też należysz do fanatyków t2p i inwestowania a la chybił trafil?
tu gram skromnie src na termo za zyski glownie certy dax obecnie na wzrost mam od 11880 dzis juz 13tys dax wita