Dnia 2013-04-07 o godz. 23:58 ~złoty strzał napisał(a):
> Pisałem wcześniej, że chapter 11 jest nieunikniony to nie
> wierzyliście.
A o ktorym razie teraz piszes:
O tym jak pisales ze CH 11 jest nieunikniony przedtem gdy twierdziles ze spolka nie zbankrutuje, czy potem gdy pisales ze spolka jest nic nie warte i ze wszyscy straca pieniadze, czy potem jak doszedles do wniosku, ze CEDC to inwestycje stulecia? Wyjasnij prosze, bo ty zmieniasz pozycje z czestotliwoscia transformatora w elektrycznej stacji przekazu...