Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  48,38 zł , zmiana od tamtej pory: -0,79%

Re: analiza Fryderyka działa zawsze.

Zgłoś do moderatora
Wczoraj ostrzegłem, że na wykresie PCFGROUP tworzy się formacja słabości nosząca nazwę Ostatni Zachód Słońca. To moja formacja VSA, osobiście ją stworzyłem i opisałem bardzo dokładnie w trzeciej swojej książce. 
Dzisiaj na PCF mocny ponad 4% spadek.
Wygląda zresztą, że na całym szerokim rynku w ostatnich dniach mieliśmy próbę odreagowania, która jak się okazuje była stosunkowo słaba w porównaniu do poprzedzającego ją impulsu.
Dzisiaj nie sposób stwierdzić, czy korekta ta dobiegła końca, czy mamy do czynienia jedynie z jej częścią.

To ja mam wam pisać kiedy kupić, kiedy sprzedać, a wy będziecie na moją glowę wylewać pomyje?
Macie pod sklepieniem coś nie pokolei !
Była tu jak byk korektę pędzącą połączoną z korektą płaską.
Ale o czym ja tu w ogóle piszę, Elliott wam jest obcy jak mnie buskup Rzymu.
Dwa razy na poziomie 39 zeta były sygnały kupna w postaci formacji Mlota i dwa razy na poziomie 50 zeta były sygnały sprzedaży.
Pierwszy w postaci Wysokiej Fali, a drugi w postaci Last Sunset.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -1,13% 48,00 2022-06-27 10:49:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.