Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,86 zł , zmiana od tamtej pory: 0,29%

Re: analiza Fryderyka działa zawsze.

Zgłoś do moderatora
Czarno na białym pokazałem dwa miejsca kupna i dwa miejsca sprzedaży.
Dzisiaj dalej cena spada po Last Sunset, a tu dwa pajace na sznureczku podskakują mi do góry i wypisują te swoje mądrośc.
Do kogo wy podskakujecie pajacyki, do kogo?
Zanim cokolwiek napiszecie przeczytajcie każdy mój wpis od tego pierwszego.
WSZYSTKO CO NAPISAŁEM RYNAK POTWIERDZIŁ i możecie sobie pisać, co wam ślina na język przyniesie, wystarczy popatrzeć na wykres.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP -1,13% 48,00 2022-06-27 10:03:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.